Bizden Haberler

» Duyurular
15

Samandağ Bölgesinde Hizmete Başladık

Antakya ve Defne ilçesinden sonra Hatay'daki Altyapı genişletmesine devam ediyoruz. Samandağ'da internet başvuru alımlarımız başlamıştır. Sizde hemen aramızda katılıp sınırsız internetin keyfini sürmek için başvuru yapabilirsiniz.

21

Serinyol Bölgesinde Hizmete Başladık

Antakya ve Defne ilçesinden sonra Hatay'daki Altyapı genişletmesine devam ediyoruz. Serinyol'da Yurt ve Apartlar başta olmak üzere bireysel internet başvuru alımlarımız başlamıştır. Sizde hemen aramızda katılıp sınırsız internetin keyfini sürmek için başvuru yapabilirsiniz.

15

Defne İlçesinde Hizmete Başladık

Antakya'nın %99 Kapsama alanından sonra Defne ilçemiz'de Başta Çekmece, Harbiye, Tavla, Değirmenyolu ve Yeşilpınar olmak üzere kapsama alanımızı kurduk. Sizde hemen başvuru yaparak Terrasüpernet sınırsız internetin keyfini sürün.

30

Terrasüpernet Şirket Kuruluşu

Terrasüpernet Telekom Bilişim Sistemleri İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. Olarak 2015 Yılında Kurulmuştur. 30.11.2015 Tarihinde Telekomünikasyon Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcı ( ISS ) , Altyapı İşletmecisi olarak yetkilendirilmiştir. ISP Lisansı Sahibi Olduktan Sonra Firmamız Turkcell Superonline Toptan Satış Direktörlüğü ile Anlaşma Sağlamış Olup Sektöre Metro Ethernet ile Sizlere Merhaba demiştir.

1. Sayfa1