Kurumsal

» Duyurular

Terrasüpernet Telekom Bilişim Sistemleri

Terrasüpernet Telekom Bilişim Sistemleri İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. Olarak 2015 Yılında Kurulmuştur. 30.11.2015 Tarihinde Telekomünikasyon Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcı ( ISS ) , Altyapı İşletmecisi olarak yetkilendirilmiştir. ISP Lisansı Sahibi Olduktan Sonra Firmamız Turkcell Superonline Toptan Satış Direktörlüğü ile Anlaşma Sağlamış Olup Sektöre Metro Ethernet ile Sizlere Merhaba demiştir.

Terrasüpernet Olarak Kablosuz internet pazarında Payını kısa sürede yükseltmeyi hedeflemiş olan şirketimiz 2015 Yılı itibariyle Hatay ilinin Antakya Bölgesinde Kablosuz internet hizmeti sunabilmek için WiFi Altyapısını Oluşturma ve Güçlendirme Çalışmalarına Başlamıştır. Genişleyen Kapsama alanıyla Mobilitesini arttırıp Abonelerine Yüksek Kalite Standartlarında internet erişimi sağlamayı Hedeflemiştir.

Güvenilirlik
Yanlışsız ve dürüst çalışma anlayışını iş ahlakımıza yansıtarak , beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözlerin gereklerini yerine getirebilmek.

Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye)
Tüm alanlar da ki sorumluluk bilincimizle, sunulan çözümlerin, insana, bilgiye, emeğe, çevreye duyarlı ve saygılı olabilmesini sağlamak.

Müşteri Odaklılık
Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Açıklık (Şeffaflık)
Başlangıçtan sonuna kadar, yapılan tüm işlerde; şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık
Profesyonel duruşlar sergileyerek, ekip çalışmasından doğacak sinerji ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Tutkulu Olmak
Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek fark yaratarak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Esneklik
Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.

İnternet Servis Sağlayıcılığı

Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından 30.11.2015 Tarihinde Internet Servis Sağlayıcısı (ISS-ISP) Yetkilendirilmesi verilmiştir.

Altyapı İşletmeciliği Hizmeti

Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından 22.01.2015 tarihinde Altyapı işletmeciliği Yetkilendirilmesi Verilmiştir.